{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

UŚMIECH NATURY SKLEP Z ZIOŁAMI

UŚMIECH NATURY SKLEP Z ZIOŁAMI

O nas

waterfall_jiao.jpg

Sklep Uśmiech Natury Jiaogulan.pl poleca w swojej ofercie wysokiej jakości produkty ziołowe w formach ✓ciętych ✓mielonych lub ✓kapsułkowanych pochodzących z upraw tradycyjnych (TC), ekologicznych (BIO) lub dziko rosnących (WILD). Wszystkie produkty dostępne są w oryginalnych opakowaniach papierowych, plastikowych lub szklanych konfekcjonowanych za granicą. Ich termin ważności do spożycia to minimum od 5-6 miesięcy do 3 lat. Pomagamy Wam już prawie 20 lat. Zapraszamy do sklepu!

Promocje

Pojedyńcze produkty w obniżonych cenach można zobaczyć na górze strony głównej lub w dziale "Promocje". Zapraszamy!

Polecane

Jeśli zdecydujesz się na kilka produktów lub więcej z tego samego rodzaju to kupisz komplet w niższej cenie. Zapraszamy!

Producenci

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń to z przyjemnością odpowiemy.

Zamówienia telefoniczne:

+48501494871 (pon.- piątek 9.00-17.00)

lub przez skrzynkę e-mail:

✉ jiaogulan@jiaogulan.pl

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 48 godzin i dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła do Ciebie na adres domowy lub do paczkomatu jak najszybciej. Koszt wysyłki już od 10 złotych przy wcześniejszym przelewie na konto. Przesyłki kurierskie na adres dostarczają DHL, DPD, INPOST i Poczta polska, a do paczkomatów INPOST. Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 złotych przesyłka pocztowa gratis Pocztą polską (dotyczy zamówień na wcześniejszy przelew).

Formy Płatności

przelew z góry na konto bankowe:  Feng - Luka Goleniów 65249000050000453055086764

płatność przy odbiorze za pobraniem pocztowym (droższy koszt wysyłki od 25 złotych)

 

               Produkty naturalne, które sprzedajemy czyli produkty ziołowe, herbaty  i suplementy pochodzą z upraw tradycyjnych, dziko rosnących (WILD) oraz z rolnictwa ekologicznego (BIO). Podlegają one wysokim normom UE spełniając standardy GMP, GHP i HACCP. Poniżej zamieszczamy zdjęcia niektórych certyfikatów naszych produktów, żeby mieli Państwo pewność, że kupujecie produkty z pewnego źródła. W związku z pojawieniem się na rynku polskim zanieczyszczonych suplementów i pytaniami klientów na temat jakości naszych produktów zapewniamy, że pochodzą one z rynku niemieckiego od firm zielarsko-farmaceutycznych, które podlegają wysokim normom jakościowym i badane są na zawartość pestycydów i metali ciężkich (BDIH). W razie ich nadmiernej ilości cała partia zostaje wycofana z rynku. Kupując u nich otrzymujemy dokumenty potwierdzające, że są one nieszkodliwe dla naszego zdrowia. Ich termin ważności do spożycia to minimum od 2-3 miesięcy do 3 lat. Z firmami niemieckimi współpracujemy od ponad 15 lat i do tej chwili ich jakość jest na bardzo wysokim poziomie co potwierdzali i w dalszym ciągu potwierdzają klienci.  

Niektóre wybrane certyfikaty produktów strony www.jiaogulan.pl
 
Bringrai cert-amla.jpg

 

Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części i umieszczanie tych materiałów lub ich części na jakimkolwiek innym serwerze bez pisemnej zgody właściciela strony www.jiaogulan.pl jest zabronione.