{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

UŚMIECH NATURY SKLEP Z ZIOŁAMI

UŚMIECH NATURY SKLEP Z ZIOŁAMI

O nas

waterfall_jiao.jpg

Sklep jiaogulan.pl
istnieje już prawie 20 lat. Od początku naszej działalności proponujemy Państwu wysokiej jakości produkty ziołowe w formach ciętych, mielonych lub kapsułkowanych pochodzących z upraw tradycyjnych, ekologicznych (BIO) lub dziko rosnących (WILD)  przebadane laboratoryjnie na zawartość metali ciężkich (BDIH). Wszystkie produkty dostępne są w oryginalnych opakowaniach papierowych, plastikowych lub szklanych konfekcjonowanych za granicą. Ich termin ważności do spożycia to minimum od 2-3 miesięcy do 3 lat.

Promocje

Produkty w promocji można zobaczyć na samym dole strony głównej. Zapraszamy!

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń to z przyjemnością odpowiemy.

Zamówienia telefoniczne:

+48501494871, 508354867 (pon.-sob. 9.00-17.00)

lub przez skrzynkę e-mail:

✉ jiaogulan@jiaogulan.pl

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 48 godzin i dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła do Ciebie na adres domowy jak najszybciej. Koszt wysyłki już od 10 złotych przy wcześniejszym przelewie na konto. Paczki dostarcza Poczta Polska (w drugim kwartale wprowadzimy dodatkową usługę wysyłki do paczkomatów). Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 zł przesyłka pocztowa gratis (dotyczy zamówień na wcześniejszy przelew).

Formy Płatności

przelew z góry na konto bankowe:  Feng - Luka Goleniów 65249000050000453055086764

płatność przy odbiorze za pobraniem pocztowym (droższy koszt wysyłki od 25 złotych)

- w drugim kwartale wprowadzimy szybkie płatności kartą płatniczą i e-przelewy.

NASZYM DROGOWSKAZEM JEST AJURWEDA

 

     Ajurweda jest nauką obejmującą wszelkie zagadnienia dotyczące zdrowego życia. Jest to najstarsza starożytna forma profilaktyki naturalnej łącząca zioła, zdrową żywność, suplementy diety, przyprawy, aromaterapię i ćwiczenia. Im więcej z tych elementów połączymy ze sobą tym szybciej osiągniemy równowagę na poziomie fizycznym i psychicznym. W życiu codziennym zapominamy o wielu czynnikach współczesnej cywilizacji, które nas niszczą m.in. zatrute środowisko, choroby cywilizacyjne typu lęki, depresje, stany załamania nerwowego, zaburzenia trawienia, przeziębienia i wiele innych. W Indiach od ponad 3 tys. lat stosuje się Ajurwedę co pomaga osiągnąć równowagę - tridosha czyli pitta, kapha i vata (równowagę powietrza, ognia i wody). Dzięki profilaktyce i zrównoważonej diecie będziemy szczęśliwi i zdrowi w swoim ciele. Zapobieganie i właściwe odżywianie to klucz do zdrowia.