{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

UŚMIECH NATURY SKLEP Z ZIOŁAMI

UŚMIECH NATURY SKLEP Z ZIOŁAMI

O nas

waterfall_jiao.jpg

Sklep jiaogulan.pl
istnieje już prawie 20 lat. Od początku naszej działalności proponujemy Państwu wysokiej jakości produkty ziołowe w formach ciętych, mielonych lub kapsułkowanych pochodzących z upraw tradycyjnych, ekologicznych (BIO) lub dziko rosnących (WILD)  przebadane laboratoryjnie na zawartość metali ciężkich (BDIH). Wszystkie produkty dostępne są w oryginalnych opakowaniach papierowych, plastikowych lub szklanych konfekcjonowanych za granicą. Ich termin ważności do spożycia to minimum od 2-3 miesięcy do 3 lat.

Promocje

Produkty w promocji można zobaczyć na samym dole strony głównej. Zapraszamy!

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń to z przyjemnością odpowiemy.

Zamówienia telefoniczne:

+48501494871, 508354867 (pon.-sob. 9.00-17.00)

lub przez skrzynkę e-mail:

✉ jiaogulan@jiaogulan.pl

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 48 godzin i dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła do Ciebie na adres domowy jak najszybciej. Koszt wysyłki już od 10 złotych przy wcześniejszym przelewie na konto. Paczki dostarcza Poczta Polska (w drugim kwartale wprowadzimy dodatkową usługę wysyłki do paczkomatów). Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 zł przesyłka pocztowa gratis (dotyczy zamówień na wcześniejszy przelew).

Formy Płatności

przelew z góry na konto bankowe:  Feng - Luka Goleniów 65249000050000453055086764

płatność przy odbiorze za pobraniem pocztowym (droższy koszt wysyłki od 25 złotych)

- w drugim kwartale wprowadzimy szybkie płatności kartą płatniczą i e-przelewy.

MORINGA / Drzewo chrzanowe

{{sortDropdownDisplay}}

Opis

MORINGA OLEJODAJNA (BIO)* 

        Moringa zwana też drzewem chrzanowym to gatunek drzewa tropikalnego o wysokości do 10 metrów pochodzącego z północno-zachodnich Indii. Można je spotkać w Pakistanie, Afryce i Ameryce południowej. Drzewo o nieregularnej koronie potrzebuje dużo światła słonecznego, aby rodzić wiele owoców. Liście są jasnozielone eliptyczne o długości do 2 centymetrów, a owoce zielone podłużne do 60 centymetrów. W Ajurwedzie stosuje się owoce, nasiona, liście i korzenie, które mają smak podobny do chrzanu i stąd nazwa tego produktu. Moringa stosowana jest z powodzeniem w walce z niewłaściwym odżywianiem i złą dietą w celu przywrócenia równowagi organizmu.

Znana też pod nazwą Moringa oleifera, Moringa olejodajna, Drzewo chrzanowe.

*BIO - produkt z rolnictwa ekologicznego 

*BDIH - produkt poddany kontroli na zawartość metali ciężkich (przebadany laboratoryjnie)