{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

UŚMIECH NATURY SKLEP Z ZIOŁAMI

UŚMIECH NATURY SKLEP Z ZIOŁAMI

O nas

waterfall_jiao.jpg

Sklep Uśmiech Natury - Jiaogulan.pl poleca w swojej ofercie wysokiej jakości produkty ziołowe w formach ✓ciętych ✓mielonych lub ✓kapsułkowanych pochodzących z upraw tradycyjnych, ekologicznych (BIO)* lub dziko rosnących (WILD)*. Wszystkie produkty dostępne są w oryginalnych opakowaniach papierowych, plastikowych lub szklanych konfekcjonowanych za granicą. Ich termin ważności do spożycia to minimum od 4-5 miesięcy do 3 lat. Pomagamy Wam już prawie 20 lat. Zapraszamy do sklepu!

Promocje

Pojedyńcze produkty w obniżonych cenach można zobaczyć na górze strony głównej lub w dziale "Promocje". Zapraszamy!

Polecane

Jeśli zdecydujesz się na kilka produktów lub więcej z tego samego rodzaju to kupisz komplet w niższej cenie. Zapraszamy!

Producenci

Kontakt

Zamówienia telefoniczne:

+48501494871 (pon.- piątek 9.00-17.00)

lub przez skrzynkę e-mail:

✉ jiaogulan@jiaogulan.pl

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 48 godzin i dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła do Ciebie na adres domowy lub do paczkomatu jak najszybciej. Koszt wysyłki od 10 złotych przy wcześniejszym przelewie na konto lub przy płatności przy odbiorze za pobraniem pocztowym od 25 złotych. Przesyłki kurierskie na adres dostarczają DHL, DPD, INPOST i Poczta polska, a do paczkomatów INPOST. Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 złotych przesyłka pocztowa gratis Pocztą polską (dotyczy zamówień na wcześniejszy przelew).

Formy Płatności

przelew z góry na konto bankowe:  Feng - Luka Goleniów 65249000050000453055086764

płatność przy odbiorze za pobraniem pocztowym (droższy koszt wysyłki)

 

MORINGA / Drzewo chrzanowe

{{sortDropdownDisplay}}

Opis

MORINGA OLEJODAJNA (BIO)* 

        Moringa zwana też drzewem chrzanowym to gatunek drzewa tropikalnego o wysokości do 10 metrów pochodzącego z północno-zachodnich Indii. Można je spotkać w Pakistanie, Afryce i Ameryce południowej. Drzewo o nieregularnej koronie potrzebuje dużo światła słonecznego, aby rodzić wiele owoców. Liście są jasnozielone eliptyczne o długości do 2 centymetrów, a owoce zielone podłużne do 60 centymetrów. W Ajurwedzie stosuje się owoce, nasiona, liście i korzenie, które mają smak podobny do chrzanu i stąd nazwa tego produktu. Moringa stosowana jest z powodzeniem w walce z niewłaściwym odżywianiem i złą dietą w celu przywrócenia równowagi organizmu.

Znana też pod nazwą Moringa oleifera, Moringa olejodajna, Drzewo chrzanowe.

*BIO - produkt z rolnictwa ekologicznego 

*BDIH - produkt poddany kontroli na zawartość metali ciężkich (przebadany laboratoryjnie)